دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۳۰ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
کشف یک بمب جاسازی شده در خودروی یک مقام ایتالیایی
۱۲:۳۰ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
اجاره خودرو

کشف یک بمب جاسازی شده در خودروی یک مقام ایتالیایی

شهردار پایتخت ایتالیا از کشف یک بمب جاسازی شده در خودروی متعلق به یکی از مقامات شهرداری پیش از آغاز بازی تیم‌های فوتبال ایتالیا و سوئیس خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، «استادیو اُلمپیکو» شهر رم یکی از مکان‌هایی به شمار می‌رود که این روزها میزبان بازی‌های یورو ۲۰۲۰ است و شامگاه چهارشنبه این استادیوم میزبان بازی دو تیم فوتبال ایتالیا و سوئیس بود که با بُرد ایتالیا (سه بر صفر) به پایان رسید.

اما از جمله حواشی جالب این بازی، خبر کشف یک بمب جاسازی شده در خودروی متعلق به یکی از مقامات شهرداری رم به نام «مارکو دوریا» بود که اندکی پیش از آغاز این مسابقه فوتبال به سرعت منتشر شد.

«ویرجینیا راگی» شهردار شهر رم در یک پیام توئیتری در این باره نوشت: «یک بمب در خودروی مارکو دوریا، رئیس کمیته توسعه پارک‌ها و ویلاهای تاریخی در رم پیدا شد. یک واقعیت بسیار خطرناک، من اتحاد و همبستگی کامل خود را اعلام می‌کنم».

گفته می‌شود که این وسیله منفجره که از باروت و گلوله ساخته شده بود، در داخل اتومبیل دوریا و درست در فاصله چند کیلومتری از استادیو المپیکو، محل برگزاری بازی‌های یورو ۲۰۲۰ - جاسازی شده بود.

طبق گزارش رسانه‌های محلی، پلیس ایتالیا پس از کشف این بمب منطقه مورد نظر را محاصره و تیم خنثی کننده بمب آن را بطور کنترل شده‌ای منفجر کردند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!